Zaczynamy!

Cześć 🙂

Startujemy z naszą nowością – blogiem! Nazywam się Jagoda i jestem założycielką Gangnam 🙂 Będę zamieszczać tu recenzję kosmetyków dostępnych w naszym sklepie, a także ciekawostki i informację na temat pielęgnacji. Pojawią się także swatche kosmetyków do makijażu 😉

Sklep powstał z kosmetycznej pasji, która narodziła się kilka lat temu. Z branżą kosmetyczną jestem zawodowo związana od 5 lat. Cała przygoda zaczęła się od kosmetyków rosyjskich i indyjskich. Przetestowałam kosmetyki z (prawie) całego świata, także z takich krajów jak Maroko, czy Arabia Saudyjska. Przepadłam, gdy poznałam kosmetyki z Korei i Japonii. Całkowicie zmieniłam podejście do mojej pielęgnacji, co pozwoliło mi pozbyć się odwodnionej i suchej skóry, którą aktualnie mogę określić jako normalną. W codziennej pielęgnacji używam zarówno koreańskich kosmetyków, jak i polskich czy rosyjskich.  Uważam, że rozpropagowana w Polsce „koreańska pielęgnacja 10 kroków” wcale nie musi składać się z koreańskich kosmetyków, dlatego w moim sklepie możecie spotkać kosmetyki z różnych krajów, a także z różnych półek cenowych.

Mam nadzieję, że przyszłe posty przypadną Wam do gustu, rozwieją Wasze wątpliwości i pomogą w trudnym wyborze kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Pamiętajcie, że od niedawna mamy także dwie nowe opcje: czat z konsultantem – gdzie możecie zadawać nam pytania, odpowiadamy zawsze w ciągu kilku minut, a także rozmowę z konsultantem – możecie podać swoje dane, a my oddzwonimy do Was i pomożemy w doborze kosmetyków.

Buziaki, Jagoda